Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Allerums GIF

Följ

Allerums GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:00

      flera olika lag (borta) Knattar


      12:00
    • 10:00

      Träning F8/9


      11:00
    • 12:45

      Kamratcupen i Höganäs P10


      18:00
    • 13:00

      Medina IF (hemma) Senior Herr


      15:00
  • 7Sön
    • 09:00

      Träning Knattar


      10:00
    • 09:00

      Kamratcupen i Höganäs, utomhus P8/9


      15:45
    • 09:00

      Häljarps vårcup P11


      16:00
    • 10:30

      Fysträning framför Pålsjö slott P13


      11:30
    • 15:30

      Vikens IK (borta) P14


      17:00
  • 8Mån
    v.15
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 20:00

      Träning Senior Herr


      21:30
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 18:00

      Borstahusens BK blå (hemma) P13


      20:00
    • 20:00

      Träning Senior Herr


      21:30
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 10:00

      Träning F8/9


      11:00
    • 10:30

      Asmundtorps IF (borta) P10


      12:30
    • 13:00

      Fortuna IF (borta) Senior Dam


      15:00
    • 13:45

      Västra Karups IF (borta) P8/9


      14:45
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning Knattar


      10:00
    • 13:00

      Åstorps FF (hemma) P16


      15:00
    • 13:30

      Eskilsminne IF blå (borta) P10


      15:30
  • 15Mån
    v.16
    • 17:30

      Städdag P14


      18:30
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:00

      Ramlösa Södra IF blå (hemma) P8/9


      19:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
    • 19:00

      Jonstorps IF (borta) Senior Herr


      21:00
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 17:00

      Fysträning P13


      18:00
    • 17:15

      Träning P10


      18:30
    • 17:15

      Träning F8/9


      18:30
    • 17:15

      Träning P8/9


      18:30
    • 17:30

      Åstorps FF vit (hemma) P11


      19:30
    • 17:30

      Träning P16


      19:00
    • 18:30

      Träning Senior Herr


      20:30
    • 19:00

      Träning Senior Dam


      20:30
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 10:00

      Dösjöbro IF 1 (borta) P8/9


      12:00
    • 11:00

      Fortuna FF svart (hemma) P14


      13:00
    • 11:00

      Fortuna FF svart (borta) P13


      13:00
    • 11:30

      Vejby IF svart (borta) P11


      13:30
    • 11:45

      Stattena IF (hemma) P8/9


      13:45
  • 21Sön
    • 11:00

      Billesholms GIF (hemma) P10


      13:00
    • 13:00

      Vegeholms IF (hemma) Senior Herr


      15:00
    • 13:00

      Klippans Förenade FF (borta) P16


      15:00
    • 16:00

      Borgeby FK (hemma) Senior Dam


      18:00
    • 17:00

      Ödåkra IF (borta) Oldboys


      18:30
  • 22Mån
    v.17
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 17:15

      Träning F8/9


      18:30
    • 17:15

      Träning P8/9


      18:30
    • 17:15

      Träning P10


      18:30
    • 17:30

      Träning P16


      19:00
    • 18:00

      Höganäs BK röd (hemma) P8/9


      20:00
    • 18:30

      Träning Senior Herr


      20:30
    • 19:00

      Träning Senior Dam


      20:30
  • 26Fre
    • 18:30

      Ekets GoIF (borta) P14


      20:30
    • 19:00

      Höganäs BK (hemma) P16


      21:00
  • 27Lör
    • 09:00

      Röstånga IS (borta) P10


      11:00
    • 11:00

      Åstorps FF röd (borta) P8/9


      13:00
  • 28Sön
    • 10:00

      Höganäs BK svart (hemma) P11


      12:00
    • 10:30

      Råå IF ljusblå (hemma) P10


      12:30
    • 13:00

      Väsby FK (borta) Senior Herr


      15:00
    • 16:00

      Höganäs BK (borta) Senior Dam


      18:00
    • 16:00

      Eskilsminne IF (hemma) Oldboys


      17:30
  • 29Mån
    v.18
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
  • 30Tis