Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Allerums GIF

Följ

Allerums GIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 08:30

      Flera olika lag i sammandraget (hemma) Knattar


      12:15
    • 09:45

      Råå IF vit (hemma) P8/9


      10:45
    • 11:00

      Åstorps FF blå (borta) P14


      13:00
    • 11:00

      Häljarps IF (hemma) P10


      13:00
    • 13:00

      Stattena IF (hemma) Senior Herr


      15:00
    • 13:00

      Kioskansvar på Herrarnas match Knattar


      16:00
  • 2Sön
    • 00:00

      Kullavägens BK (borta) P8/9


      02:00
    • 10:00

      Ramlösa Södra IF vit (hemma) P11


      12:00
    • 10:30

      Eskilsminne IF blå (borta) P13


      12:30
    • 12:00

      Ramlösa Södra IF (hemma) P16


      14:00
    • 15:00

      Hittarps IK vit (borta) P10


      17:00
    • 16:00

      Glumslövs FF (hemma) Oldboys


      17:30
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:15

      Träning F8/9


      18:30
    • 17:15

      Träning P8/9


      18:30
    • 17:15

      Träning P10


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P16


      19:00
    • 18:30

      Träning Senior Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning Senior Dam


      20:30
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 08:15

      Flera olika lag i sammandraget (hemma) Knattar


      12:30
    • 08:15

      Anordna sammandrag Knattar


      12:15
    • 11:00

      Råå IF svart (hemma) P14


      13:00
    • 12:45

      Glumslövs FF vit (hemma) P8/9


      13:45
    • 13:00

      Stattena IF (borta) Senior Dam


      15:00
    • 13:00

      Eskilsminne FF (borta) Senior Herr


      15:00
  • 9Sön
    • 11:00

      Eskilsminne IF blå (borta) P8/9


      12:00
    • 11:00

      Hittarps IK röd (hemma) P13


      13:00
    • 12:45

      Össjö IS (hemma) P10


      14:45
    • 15:00

      Hittarps IK svart (borta) P11


      17:00
  • 10Mån
    v.24
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
    • 18:30

      Skäldervikens IF (hemma) P16


      20:30
  • 11Tis
    • 17:15

      Träning F8/9


      18:30
    • 17:30

      Helsingborgs IF blå (borta) P13


      19:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P16


      19:00
    • 18:00

      Borstahusens BK svart (borta) P10


      20:00
    • 18:30

      Träning Senior Herr


      20:00
    • 19:00

      Träning Senior Dam


      20:30
    • 19:00

      BK Fram (borta) Senior Herr


      21:00
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:15

      Träning F8/9


      18:30
    • 17:15

      Träning P8/9


      18:30
    • 17:15

      Träning P10


      18:30
    • 17:30

      Träning P16


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:30

      Träning Senior Herr


      20:30
    • 19:00

      Träning Senior Dam


      20:30
  • 14Fre
    • 08:00

      Sölvesborgcupen 2024 P14


      00:00
    • 19:00

      Fortuna IF (hemma) Senior Dam


      21:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Sölvesborgcupen 2024 P14

    • 11:00

      Borstahusens BK rosa (borta) P10


      13:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Sölvesborgcupen 2024 P14


      18:00
    • 00:00

      Medina IF (borta) Senior Herr


      02:00
    • 10:00

      Helsingborgs IF röd (borta) P8/9


      11:00
    • 10:30

      Högaborgs BK randig (hemma) P11


      12:30
    • 12:30

      Skånes Fagerhults IF (hemma) P8/9


      13:30
    • 14:00

      Fortuna FF vit (hemma) P10


      16:00
    • 16:00

      Skäldervikens IF (hemma) Oldboys


      17:30
    • 17:00

      Glumslövs FF (borta) Senior Herr


      19:00
  • 17Mån
    v.25
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
    • 18:00

      Träning P13


      19:30
  • 18Tis
    • 17:15

      Träning F8/9


      18:30
    • 17:15

      Träning P10


      18:30
    • 17:15

      Träning P8/9


      18:30
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:30

      Träning Senior Herr


      20:00
    • 19:00

      Borgeby FK (borta) Senior Dam


      21:00
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 12:30

      Kiosk bemanning A-laget match P16


      15:30
    • 13:00

      Jonstorps IF (hemma) Senior Herr


      15:00
  • 24Mån
    v.26
    • 18:00

      Träning P14


      19:30
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning Pro-Football


      19:00
    • 17:30

      Extra PRO-football träning för födda 2015 P8/9


      19:00
    • 18:00

      Träning P14


      20:00
    • 19:00

      Träning Pro-Football


      20:30
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön